укр    рус    eng   Контакти Мапа сайту Головнателефон:
(032) 242-12-55

телефон/факс:
(032) 242-12-66
 
 
пошук  
Про нас | Контакти | Корисне


Головна » Про нас » Історія
Історія

Фабрика меблів ВЕЕМ веде свою історію з 1994 року.


Все почалося з невеликого підприємства, яке займалося продажем меблів іноземного виробництва.


Торгівля йшла, проте споживачів все більше і більше починали цікавити меблі не серійні, а виготовлені з врахуванням індивідуальних вимог. Тому з 1996 року ВЕЕМ почало виробництво корпусних і м
яких меблів.


Меблі ВЕЕМ користувалися значним попитом, що дозволило за короткий час серйозно закріпитися на ринку України.


В 1998 році компанія зробила значний крок в своєму розвитку: виробництво перейшло на використання нових сучаних технологій і було оснащено сучасним обладнанням іноземного виробництва. Це дало потужний поштовх до нарощення обсягу виробництва меблів.


В той же час значно збільшилась кількість дизайнерів меблів і остаточно сформувався відділ конструювання і дизайну – тепер на Фабриці могли втілювати в життя надзвичайно серйозні проекти з обмеблювання банків, готелів та інших великих об’єктів.


На Фабриці постійно оновлювалось і вдосконалювалось обладнання. Зокрема в 2000 році було придбано перший оброблювальний центр.


З розвитком виробництва орендованих приміщень вже ставало недостатньо і в 2003 році був побудований власний виробничо-складський комплекс.


За час своєї роботи Фабрика меблів ВЕЕМ налагодила тісну співпрацю з багатьма серйозними замовниками, серед яких такі установи, як Укрзалізниця та Державний центр зайнятості.
Зокрема за роки співпраці з Укрзалізницею нами було вмебльовано багато вокзалів по території України.


На даний час Фабрика меблів ВЕЕМ є потужним виробничим підприємством, продукція якого продається по цілій Україні та за її межами.
Про насПро нас | Контакти | Корисне | Посилання | Мапа сайту
  Розробка сайту Intelligent System Design