укр    рус    eng   Контакти Мапа сайту Головнателефон:
(032) 242-12-55

телефон/факс:
(032) 242-12-66
 
 
пошук  
Про нас | Контакти | Корисне


Головна » Про нас » Стратегія
Стратегія
Ми ставимо перед собою чіткі і складні завдання і робимо все для того, щоб їх виконати і досягти максимальної віддачі від нашої роботи. Ми готові активно працювати і ми пишаємося нашими індивідуальними і колективними досягненнями. Ми віримо, що досягнемо і втримаємо позиції лідера в галузі виробництва меблів не тільки в Україні, а й в Європі.


Завдання перше
полягає в тому, щоб меблі нашого виробництва продавалися в 95% меблевих магазинів на території України шляхом жорсткої, але чесної конкуренці. Ми плануємо досягти цього, активно розвиваючи нашу дилерську мережу і створюючи нові привабливі і конкурентноздатні моделі меблів.


Завдання друге
- це просування наших меблів за кордон, пошук представників і дилерів за межами нашої держави і створення потужної мережі збуту по цілій Європі. Розвиток підприємства в цьому напрямку тісно пов'язаний з розширенням нашого виробництва через впровадження нових найсучасніших технологій.


Завдання третє
- це створення і розвиток високоефективної системи управління бізнес-процесами всередині компанії, що базується на сучасних технологіях і дозволить значно підвищити ефективність використання ресурсів компанії і забезпечить стабільне покращення становища компанії на ринку.


Про насПро нас | Контакти | Корисне | Посилання | Мапа сайту
  Розробка сайту Intelligent System Design