укр    рус    eng   Контакти Мапа сайту Головнателефон:
(032) 242-12-55

телефон/факс:
(032) 242-12-66
 
 
пошук  
Про нас | Контакти | Корисне


Головна » Про нас » Обладнання
Обладнання
Високу якість продукції крім всього іншого забезпечує сучасне і високоефективне обладнання, встановлене на Фабриці меблів ВЕЕМ.

Ми дуже серйозно підходимо до рівня якості нашої продукції і безпеки працівників, тому постійно слідкуємо за найновішими розробками обладнання для меблевої промисловості.

Ми періодично оновлюємо і модернізуємо засоби виробництва, і це є одним з факторів, які дають нам право називатися одним з провідних виробників меблів в Україні.

При виробництві меблів ми використовуємо наступне обладнання


TECH 99 - обробний центр з числовим програмним керуванням, який здатен обробляти криволінійні деталі будь-якої конфігурації, а також засвердлювати отвори під з'єднувальну фурнітуру.

 
STREAM B - крайко-личкувальний верстат італійського виробництва, обладнаний ЧПУ, що дозволяє максимально підвищити якість продукції. Має можливість личкувати ДСП товщиною 16 мм і більше як крайкою ПВХ, так і паперовою товщиною 0,5; 1,5; 2; 3 мм.
   
STRIEBIG - вертикальний форматно-розкрійний верстат, що здатний розкроювати плитні матеріали габаритами 3,66 х 1,83 м. Оснащений індикаторним рівнем виставлення розмірів деталей, що дає можливість високоточно досягти визначених розмірів деталей.


Використання сучасних технологій на сучасному обладнанні, висококваліфіковані працівники та індивідуальний підхід до кожного замовника - все це є запорукою нашої успішної роботи і задоволення наших клієнтів.


Про насПро нас | Контакти | Корисне | Посилання | Мапа сайту
  Розробка сайту Intelligent System Design