укр    рус    eng   Контакти Мапа сайту Головнателефон:
(032) 242-12-55

телефон/факс:
(032) 242-12-66
 
 
пошук  
Про нас | Контакти | Корисне


Головна » Про нас
Про нас

За 14 років Фабрика меблів ВЕЕМ від невеликої фірми із продажу меблів іноземного виробництва розвинулась у потужне виробниче підприємство, продукцію якого сьогодні продають по всій Україні та за її межами.


ТзОВ «Фабрика меблів ВЕЕМ» є одним із найбільших українських виробників корпусних і м’яких меблів. На Фабриці виробляють широкий асортимент меблів для дому, офісів, готелів, навчальних і лікувальних закладів, банків тощо.


Використання новітніх технологій у виробництві, оснащення його сучасним устаткуванням дало змогу не лише збільшити обсяги виробництва меблів, а й сформувати потужний відділ конструювання і дизайну. Завдяки цьому сьогодні Фабрика втілює в життя серйозні проекти з умеблювання банків, готелів та інших великих об’єктів. Дизайнери Фабрики завжди готові розробити комплексний індивідуальний проект умеблювання будь-якого приміщення, враховуючи архітектурні особливості та побажання замовника.


За час своєї роботи Фабрика меблів ВЕЕМ налагодила тісну співпрацю з багатьма серйозними замовниками, серед них Укрзалізниця та Державний центр зайнятості. 2008 рік приніс Фабриці співпрацю з Райффайзен банком-Аваль, який сьогодні є одним з основних корпоративних клієнтів. Успішно розвивається співпраця з Кредобанком, Кредитпромбанком, Укрпромбанком та іншими банками. Крім того, Фабрика активно співпрацює з багатьма готельними і оздоровчими комплексами, такими як військовий санаторій "Крим" (смт. Партеніт), санаторій "Мрія" (м. Євпаторія), Санаторій імені Гоголя (м. Миргород) та ін.


Фабрика набула значного досвіду у виробництві м’яких меблів, для яких використовує комплектуючі лише найвищої якості.

Фабрика постійно розширює асортимент новими моделями. Широкий модельний ряд дає змогу підібрати м’які меблі для будь-якого приміщення. Зокрема цього року випустили комплект м’яких меблів «Прима релакс», в якому є крісло з американським механізмом реклайнер. Крісло призначене для максимально комфортного відпочинку. На цьому кріслі можна сидіти, лежати, гойдатись, обертатись у будь-який бік на 360°.


«Сьогодні ми активно розвиваємо дилерську мережу. – Розповідає директор підприємства Ігор Володимирович Козак, – На даний час вона охоплює всі обласні центри України і багато районних, і ми плануємо її розширювати надалі.

Щоправда нелегка ситуація складається в галузі і загалом в країні: нестабільна політична ситуація, брак кваліфікованих кадрів, надмірно високі ціни за оренду торговельних і виставкових площ, відсутність преференцій для вітчизняних виробників тощо.

Незважаючи на це, маємо далекоглядні плани збільшення обсягу виробництва і продажу. Також для нас дуже перспективним і цікавим шляхом є просування меблів за кордон. Тривають переговори щодо співпраці з французькими, голландськими та прибалтійськими компаніями

Ми постійно вдосконалюємо виробництво і слідкуємо за новинками галузі, використовуємо тільки сучасне і ефективне обладнання. В майбутньому ми плануємо подальше розширення виробництва і як відповідно вдосконалення технічної бази через впровадження нових найсучасніших ресурсозберігальних технологій. Крім того, ми впровадили на Фабриці і постійно розвиваємо багатоступеневу систему контролю якості нашої продукції. З метою вдосконалення роботи компанії ми плануємо створити і розвивати високоефективну систему управління бізнес-процесами всередині компанії. Система базуватиметься на сучасних технологіях, що дозволить значно підвищити ефективність використання ресурсів компанії і забезпечить стабільний розвиток компанії на вітчизняному і європейському ринках».Відео про нас (файл wmv 4,7 Мб) >>  Надіслати свій запит

Ім`я автора:*:
           
E-mail:*:
Tелефон::
Текст повідомлення:*:
   
 *обов`язкові поля    

Про насПро нас | Контакти | Корисне | Посилання | Мапа сайту
  Розробка сайту Intelligent System Design